نمایش 1–12 از 40 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

نمایش 1–12 از 40 نتیجه

صنایع روشنایی کی ام سی توانسته اس با بهره گیری از با تجربه ترین کارشناسان صنایع روشنایی کی ام سی و زبده ترین تامین کنندگان محصولاتی متنوع با کیفیتی بالا به بازار عرضه دارد.
در حال حاضر صنایع برق و روشنایی کی ام سی با تولید بیش از ۸۰ توع محصول روشنایی و برقی در تیراژگان بالا سهمی از بازار را در تسخیر خود بدست آورد.

وجای شگفتی نیست اگر اکثر صاحبان صنایع روشنائی از بالاستهای مصرفی ناراضی باشند. آنان شاهد افزایش هزینه ها وکاهش بازدهی بخش تولید هستند. به دلیل اینکه پیمانکاران آنان در تولید بالاست برای تولید به دنبال همان راههای کهنه و پیشین تولید با هزینه های بالا و کیفیتی پائین هستند.
اگر شما نتوانید فرآورده هایی با کیفیت برتر و پائین ترین قیمت عرضه کنید، ناچار به ترک میدان بازی خواهید شد. بهترین راه نگهداری مشتریان این است که پیوسته در اندیشه عرضه چیزهای بیشتر و با قیمت کمتر به ایشان باشید. و اگر هوشمندانه رفتار کنید، راهی تازه برای خدمت بهتر و عرضه سودمندیهای تازه به مشتریان پیدا می شود.

و تمام این موارد میسر نخواهد شد مگر به کمک تامین مواد اولیه مرغوب با قیمت پائین با استفاده از تامین کنندگان متعهد و آشنا به فن کار خود که بتوانند با بکار بردن مدیریت نوین فنی تمام قسمتهای تولیدی خود را تبدیل به واحد بازاریابی شرکت کنند.

روزی که اقدام به طراحی اولیه محصولات صنایع روشنایی کی ام سی می نمودیم همکاران ما در بازار و طراحی الکترونیک بر این مساله تاکید داشتند که در طراحی و تولید به مساله قیمت توجه داشته باشیم و بنده بر این مساله تاکید داشتم که فقط و فقط بر کیفیت تکیه کنند و مساله قیمت را در فاز طراحی در نظر نگیرند دوستان ما در بازار بر این باور بودند که مصرف کننده ایرانی فقط به قیمت توجه مینماید و به کیفیت اهمیتی نمی دهد ولی من این جمله رو بی احترامی به مشتریان خود می دانستم و در طول دوره طراحی تمامی محصولات صنایع روشنایی کی ام سی اهمیت کیفیت را به همکارانم گوشزد میکردم. تا روزی که محصول به تولید انبوه رسید و ما توانستیم سهمی از بازار را در دست بگیریم. و با تولید در شمارگان بالا توانستیم قیمت را نیز در حد امکان کاهش دهیم .با این روش توانستیم بالاستی با کیفیتی بالا و قیمتی غیر قابل رقابت تقدیم مشتریان عزیزمان نمائیم.