ویدئو آموزشی

نحوه نصب و تنظیم چراغ سنسور دار

نصب و تنظیم چراغ سنسور دار

 

این ویدئو منحصر بفرد آموزش کامل و کاربردی طریقه ی نصب و تنظیم چراغ سنسور دار است و جهت آموزش برق کاران ارائه شده است و اگر شما برقکار نیستید باید ابتدا کار نصب این چراغ هوشمند را به برقکار حرفه بسپارید درصورت عدم دسترسی به نصاب چراغ هوشمند بعد از دیدن این ویدئو اقدام به نصب نمائید.

توصیه اکید : هنگام خرید چراغ سنسور دار از برندهای معتبری مانند kmc خریداری نمائید تا در دراز مدت دچار مشکل کیفی نشوید و این محصول بقیمت کارخانه در این صفحه بفروش میرسد.

زمان آموزش 7 دقیقهنصب و تنظیم چراغ سنسور دار

دراین ویدئو نحوه تنظیم چراغ سقفی سنسوردار و طریقه نصب چراغ سنسور دار دیواری را بصورت بسیار ساده و کار بردی آموزش داده ایم و در آن طریقه نصب چراغ سنسور دار سقفی رابصورت آموزش مبتدی شرح داده شده است .

آموزش تعمیر چراغ سقفی سنسور دار و تعمیر سنسور چراغ سقفی از آموزشهایی است که نیاز هر برقکاری است

که در ویدئوی بعدی خدمت شما عزیزان ارائه خواهد و اما با دیدن این ویدئو شما نحوه تنظیم چراغ سقفی سنسوردار دو ولوم بصورت کامل آموزش خواهید دید و در کنار آن تنظیم سنسور سقفی یوتاب را براحتی انجام خواهید داد.

نکته حائز اهمیت برای تنظیم سنسور حرکتی چراغ سنسور دار ظریف و  حساس بودن دو ولوم تنظیم میزان روشنایی و زمان روشن ماندن چراغ است نصابان گرامی دقت داشته باشند 

در صورت برخورد محکم با دو ولوم تنظیم روشنایی وزمان پایه ولوم ها می شکند و منجربه عدم کارایی این دو ولوم و در نهایت آسیب دیدن پتانسیومتر روی برد دچار آسیب دیدگی میشود و متاسفانه این شکستی شامل گارانتی نخواهد شد و شما باید مجدد هزینه خرید سنسور جدید را متقبل شوید.

بعد از دیدن  آموزش نصب و تنظیم چراغ سنسور دار شما از پرداخت هزینه نصب چراغ سنسور دار بی نیاز خواهید و براحتی توانایی نصب چراغ سنسور دار را کسب خواهید کرد.

آنچه نصاب چراغ سنسوردار باید بداند:

 شما از برقکار خود بخواهید که تایمر ها راه پله را تعویض کند تا شما از تنظیم تایمر چراغ راه پله راحت شوید زیرا چراغ سنسور دار جایگزین خوبی برای تایمر چراغ راه پله میباشد.

برای خرید چراغ سنسور دار هوشمند با گارانتی دو ساله به قیمت کارخانه اینجا رو کلیک کنید.

چراغ سنسوردار KMC ماه 24 گارانتی

نصب و تنظیم چراغ سنسور دار

آنچه در ویدوئو های آموزشی بعدی خواهید دید:

معایب چراغ سنسوردار

مزایا چراغ سنسور دار

طریقه نصب سنسور روکار

نحوه تنظیم و نصب سنسور توکار

نحوه تنظیم چراغ سقفی سنسوردار دو ولوم چگونه است؟

چراغهای سقفی سنسور دار غالبا دارای دو سنسور می باشند . که برای تظیم زمان روشن ماندن چراغ و تنظیم روز شب آن میباشد.چراغ سنسور دار سقفی هوشمند دار کی ام سی مدل شیلر

طریقه نصب چراغ سنسور دار سقفی را شرح دهید

طریقه نصب چراغ سنسور دار یک مقدار پیچیده است و درون ویدئو آموزشی شرح داده شده است لطفا به ویدئو داخل مقاله مراجعه کنید

دلیل روشن نشدن چراغ سقفی سنسور دار چیست؟

دلیل اصلی که اکثر چراغ سقفی سنسور دارها روشن نمیشود این است که چراغ در حالت شب است و در روز روشن نمی شود و باید برای روشن شدن بوسیله پارچه ضخیم روی سنسور را پوشاند. دلایل دیگر در ویدئو داخل مقاله شرح داده شده است.

یک فکر در مورد “نحوه نصب و تنظیم چراغ سنسور دار

  1. ضیاالدین امیراقبالی گفت:

    سلام و خسته نباشید من الان ۶ ماه هست که شش تا از این چراغها خریدم دیگه از زندگی سیر شده ام هر روز همسایه ها شاکی دیگه کلافه هستم بگو از این شش تا یکی خوب کار میکنه دیوانه شدم دیوانه

  2. ضیاالدین امیراقبالی گفت:

    به من گفتن سنسورش ترکیه ای هست کهاصلا یه روز هم درست کار نرده ۹۰۰ هزار تومن هم پول دادبم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.