مغازه الکتریکی

راه اندازی مغازه الکتریکی

چگونه به سود بالای از مغازه الکتریکی برسیم؟

چگونه مغازه الکتریکی راه اندازی کنید ؟

در این مقاله به شما عزیزان خواهیم گفت

زمان مطالعه : 6 دقیقه

ترفند های رشد درآمد در کسب کار فروش لوازم برقی

این مقاله حاصل جمع آوری اطلاعات و تجربه حدود 80 مغازه الکتریکی در سطح کشور می باشد که توسط بازاریابان شرکت صنایع روشنایی کی ام سی تهیه و تقدیم شما می شود و قطعا با مطالعه دقیق و اجرای آن مسیر به سود دهی مغازه الکتریکی را سریعتر طی خواهید کرد.

راه انداختن یک مغازه ی الکتریکی چقدر هزینه دارد و در مقالات بعدی درمورد تخصص هایی که یک صاحب کسب و کار الکتریکی باید داشته باشد چیست و در نهایت خواهیم گفت درآمد یک مغازه ی الکتریکی چه میزان است.

هدف از تاسیس مغازه الکتریکی

ابتدا باید بررسی کنید ببینید هدف تان از تاسیس مغازه ی الکتریکی چیست ؟

آیا شما تخصصی در فروش کالای برق دارید یا تخصص فنی در زمینه برق الکتریک دارید یعنی شما توانایی بررسی لوازم برقی خاصی یا تخصص تعمیرات لوازم برق روشنایی را نیز دارید و درکنار این تخصص ها شما آیا تعمیرات برق ساختمان و ایراد یابی برق ساختمانی جز تخصص شما است یا خیر ؟

اگر تنها به صرف فروش کالاهای برق الکتریک میخواهید فعالیت کنید نیاز به سرمایه بیشتری دارید زیرا که برای جذب مشتری بیشتر یا تنوع بالایی از قطعات الکتریکی داشته باشید و قیمت مناسب یعنی با سود کم محصولات را بفروشید .

تخصص های موردنیاز برای راه اندازی مغازه الکتریکی

اما پیشنهاد ما این است که اگر شما فقط در زمینه تهیه وفروش اقلام برق روشنایی تخصص دارید در کنار خود از یک برق کار حرفه ای استفاده کنید

بصورت پیمانکار یا بصورت شاگرد مغازه زیرا که این عمل سود دهی مغازه شما را بالاتر میبرد.علاوه بر درآمدی که از طریق تعمیرات برق ساختمان و عیب یابی نصیب شما میشود می توانید از این طریق نیز لوازم خود را بفروش برسانید .

مغازه الکتریکی
مغازه الکتریکی

مکان مناسب

برای مکان یابی مغازه جهت تاسیس مغازه ی الکتریکی باید بسیار دقت کنید که بیشتر فاصله را با مغازه ای قدیمی در حال کار داشته باشید در نظر بگیرید در ابتدای کار یک رقیب کارکشته برای شما بسیار خطرناک میباشد .

بعد از تعیین مکان تاسیس باید به متراژ مغازه نیز دقت لازم را به عمل بیاورید حداقل 30 مترمربع مساحت داشته باشد زیرا که تنوع کالای برق الکتریک بسیار بالاست و نیاز به مساحت زیادی دارد.

اسم مناسب برای مغازه فروش لوازم برقی

یکی از پارامترهای مهم در هر کسب و کاری انتخاب نام مناسب برای آن کسب و کار است .برای انتخاب یک نام مناسب باید به فرهنگ و رفتار جامعه هدف تون توجه کنید اگر بالای شهر قصد تاسیس الکتریکی دارید از اسمهای سخت و و خارجی استفاده کنید اما در مرکز و یا پایین شهر از اسامی محاوره که سریع به ذهن مخاطب رسوخ می کند استفاده کنید.اگر شما سابقه فعالیت برقی تو محل مورد نظر تون دارید می توانید از اسم فامیل خودتی برای اسم مغازه استفاده کنید این طوری از حسن شهرت خودتون استفاده کافی برده اید.

تامین کالای فروشگاه لوازم برق

حال که مغازه را انتخاب کردیم موقع تامین کالای مورد نیاز برای کسب و کار الکتریکی مان است. برای این کار باید مرکز خرید و فروش لوازم برق در شهر خودتان را پیدا کنید تا بتوانید کالا با با قیمت مناسب انتخاب کنید

ما در اینجا بازار فروش چند شهر بزرگ را براتون بیان میکنیم  و شما می توانید نزدیکتر مرکز فروش عمده لوازم برق شهر خود را پیدا کنید و از آنجا اقدام به خرید لوازم برقی نمائید.

تهران خیابان لاله زار

شیراز خیابانی قاآنی

تبریز خیابان فردوسی

مشهد خیابان خاکی

اصفهان خیابان فردوسی

نتیجه گیری

انتخاب هدف از راه اندازی فروشگاه اقلام برقی را گفتیم انتخاب محل مغازه و محل تهیه اقلام رو هم معرفی کردیم..

بزودی در مقالات بعد راجع به نکات زیر آموزش خواهیم داد.

طرح توجیهی مغازه الکتریکی

دکوراسیون مغازه الکتریکی

درآمد مغازه الکتریکی 

عکس از تمام نقاط مغازه الکتریکی

سرمایه اولیه مغازه الکتریکی

لیست اقلام الکتریکی

درصد سود لوازم الکتریکی

اسم مغازه الکتریکی

اجناس مغازه الکتریکی

مغازه الکتریکی
مغازه الکتریکی

این مقاله روزانه تکمیل میشود.

14 پاسخ

  1. خیلی مفید بود
    امیدوارم که بتونم مو به مو اجرا کنم و به یک مغازه الکتریکی پر سود راه اندازی کنم
    انشالله اگر به سود برسم قطعا برکتش برای شما هم می آید چون این آموزش های که شما دادین هیچ جای وب پیدا نکردم
    و این که از تجربه چندین الکتریکی برا تولید مقاله آموزش راه اندازی مغازه الکتریکی استفاده کردید مفید بودن این آموزش را چندین برابر کرده است.
    فقط اگر نکات بیشتری داشتید برای ما نشر بدین تا ما هم استفاده بیشتری ببریم

دیدگاهتان را بنویسید