درباره ما

فروشگاه اینترنتی الکتریکی آنلاین از سال ۱۳۹۶ تا کنون  که در حوزه فروش محصولات لوازم الکتریکی فعال بوده و همواره مورد اقبال مشتریان خود قرار گرفته است و مشتریان ما نیک می دانند که در حوزه لوازام الکتریکی قیمت های ما بدیلی نداشته و با پایین ترین قیمت بالاترین کیفیت را به مشتریان مان ارائه داده ایم. اکنون الکتریکی آنلاین در نظر دارد با گشترش حوزه فعالیت های کاری خود وارد عرصه رقابت گسترده تری شده و این ممکن نیست مگر به لطف مشتریان عزیرمان که همواره مارا در رسیدن به پیشرفت هایمان یاری کرده اند.بر این اساس سعی داریم که تمام محصولات حوزه الکتریکی و جدیدترین لوازم روشنایی را هم در فروشگاه الکتریکی آنلاین قرار دهیم.

الکتریکی آنلاین برای اولین سال ۱۳۹۶ وارد عرصه فروش محصولات الکتریکی شد. و با فروش محصولات الکتریکی وارد عرصه رقابت با دیگر فروشندگان بازار دیجیتال شد. در سال ۱۳۹۷ وارد حوزه فروش محصولات برقی شد و با فروش محصولات خود در فروشگاه های واسطه اقدام نمود. و سابقه همکاری با فروشگاه های واسطه؛ آغازی برای فعالیت فروش اینترنتی ما شد.

و اینک :

به لطف و عنایت شما مشتریان گرامی است  که با فروشگاه الکتریکی آنلاین در عرصه فروش اینترنتی در کنار مشتریان گرامی هستیم و همواره ما را مورد لطف خود قرار داده اند ما در آغاز راهیم و سعی داریم همواره کنار مشریانمان بمانیم. لذا دست به تغییرات عمده ای در ساختار فروشگاه زده ایم و سعی داریم که جدیدترین محصولات برق و روشنایی روز دنیا را داشته باشیم.لذا امیدواریم مشتریان ما همواره عنایت شان را نسبت به ما داشته باشند.

 

از سوی دیگر باید عنوان کرد که هدف فروشگاه الکتریکی آنلاین ارائه محصولات با پایین ترین قیمت بوده و بالاترین کیفیت را به مشتریان عزیزمان ارائه خواهیم داد.نیک می دانیم راز موفقیت و پیشرفت ما حمایت های مشتریان گرامی می باشد. از سوی دیگر  در راستای تقویت سیستم فروشگاهی فروشگاه الکتریکی آنلاین اقدام به تغییرات عمده ای نموده که امیدواریم شما مشتریان گرامی نیز از این طرح ها استقبال نماید. طرح هایی که در نظر فروشگاه الکتریکی آنلاین می باشد:

  • برای خرید های تهران بالای چهارصد هزار تومان و شهرستان نیز بالای چهار صد هزار تومان ارسال رایگان صورت می گیرد.

  • برای خرید های تهران زیر 400 هزار تومان مبلغ 40 هزار تومان و برای خریدهای شهرستان نیز زیر 500 هزار تومان مبلغ 40 هزار تومان دریافت می شود.

  • ارسال محصولات فروشگاه در استان تهران: فوری و در بقیه استان ها 48 الی 72 ساعته تحویل داده می شود.